התקשרו עכשיו לשיחת יעוץ חינם 03-751-0601

אודות בתלה

"Batella" חברת הבורסה ליהלומים, הוקמה על ידי ג'קי אליאב ומאז הפכה החברה לעסק משפחתי בו שותפים כל בני המשפחה, ועל כן המחויבות למצוינות צועדת בראש. ג'קי אליאב הוא יהלומן מקצועי בעל ידע נרחב ומעמיק בתחום היהלומים, בוחן כל יהלום ויהלום הנמכר בחברתנו באופן אישי ומקצועי.

חברת "Batella" פועלת 40 שנה בתחום היהלומים, ומאז ועד היום צברה מוניטין של חברה אמינה ומקצועית.

חברתנו מתגאה ביצירתיות, חדשנות ואותנטיות, בשלל העיצובים ואיכות התכשיטים הנמכרים לצרכנים. "Batella" חברת הבורסה ליהלומים, מתחייבת למחירים אטרקטיביים ותחרותיים, משום שאצלנו היהלומים והתכשיטים נמכרים מיד ראשונה. צוות העובדים הינם יהלומנים מוסמכים, ובכך נחסכים פערי התיווך מהיצרן לצרכן.

לקוחות החברה הם היהלום שבכתר

חברת "Batella" מתחייבת להעניק תמורה מלאה עבור המוצרים אותם אתם רוכשים. אנו פועלים בשקיפות מלאה אל מול לקוחותינו ולא מתפשרים על איכות. צוות העובדים המקצועי בחברתנו מספק חווית קנייה מיוחדת במינה, במחיר הוגן, משתלם ואטרקטיבי.

ההיכרות המעמיקה של צוות העובדים עם מגוון היהלומים, מאפשרת לחברתנו להתאים עבור כל לקוח את היהלום והתכשיט, תוך התאמה מלאה לדרישותיכם ורצונותיכם. יחד איתכם נבחר את השילוב האולטימטיבי שבין משקל היהלום, צבעו וניקיונו.

האיכות הגבוהה, השרות המקצועי והמוצר הייחודי, אינם מונעים גם מבעלי התקציב המוגבל להתהדר בתכשיט יוקרתי ומעורר התפעלות.

אם גם אתם מחפשים טבעות יהלום, טבעת אירוסין, או כל תכשיט אחר שיוסיף ניצוץ לחייכם, הגעתם למקום הנכון! חברתנו מהווה בית לכל יהלום ולכל לקוח. עבור היהלום נעניק לכם אחריות לכל החיים ולא פחות מכך, כי אנו יודעים מה אנו מוכרים, ועומדים מאחורי כל מוצר ומוצר.

לקוחותינו נהנים משרות ואיכות ללא תחרות

  • שירות אמין ומקצועי – חברתנו פועלת שנים רבות בבורסה ליהלומים ופועלת בהתאם לערכי מוסר גבוהים.
  • מורשת אבות – עסק משפחתי שעובר מבן לאב ושומר על מוניטין, מקצועיות, אמינות ומיומנות.
  • חיתוך ויצור יהלומים מיד ראשונה – בחברתנו העובדים הם יהלומנים. כל החומרים מגיעים לחברתנו כחומר גלם אותו אנו מעבדים לכדי מוצר מוגמר.
  • קולקציות מרהיבות – סגנונות עיצוב מרהיביםיצור יהלומים מחזית הטכנולוגיה – בחברתנו מכשור טכנולוגי מתקדם.

שרותי "טרייד אין"

חברת "Batella" מחליפים לכם יהלומים ישנים בחדשים תוך שמירה על ערכו של היהלום הישן.

יש בידיכם יהלום ישן אותו אתם רוצים להחליף בחדש? כנסו אל חברתנו והתחדשו ביהלומים איכותיים.

פעילות חובקת עולם וגב כלכלי חזק

חברתנו חצתה את גבולות ישראל והקימה סניפים בניו יורק, הונג קונג מוסקווה ועוד, תוך ידיעה כי האיכות והיוקרה אותה אנו מציעים למגוון לקוחותינו, ייקחו אותנו רחוק. חברתנו היא בראש ובראשונה חברת יהלומים, אך הניסיון המעמיק ביהלום ועבודה מקצועית עימו, מאפשרים לנו לצרוף תכשיטים מהודרים, משולבי אבני חן, יוקרתיות בלבד ובמחירים אטרקטיביים. הסטנדרטים הגבוהים שהצבנו בתחילת דרכנו, הוכיחו עצמם והצליחו למתג את חברת "Batella" לחברה מובילה איכותית ויוקרתית.

בחברתנו יהלומים ואבני חן יוקרתיים, לכל תקציב ולכל לקוח